Стильний чохол на ваш бутель з водою!

Захист вашої води від прямих сонячних променів, раз! Чудове доповнення до вашого інтер’єру, два-три-чотири-п’ять!

ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ЗАХИЩАЙ І ПРИКРАШАЙ!

Як захистити воду від зацвітання та впливу сонячних променів? Просто привдягнувши ваш бутель в чохол від @little.bottle.dress! Чим прикрити неохайний синій бутиль в своєму затишному інтер’єрі? Просто замовте для вашого бутелю чи кулеру чохол від @little.bottle.dress!

Чохли для бутлів від @little.bottle.dress - це саме той аксесуар, який, по-перше, допоможе створити затишок і стиль у кожному куточку вашого простору, а по-друге, чохол на бутиль захищатиме вашу питну воду (і, відповідно, бутиль для кулера) від UV-випромінювання, «зацвітання води» та розмноження бактерій, зберігаючи її корисні властивості і відмінний смак.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ І ОПЛАТУ

Наразі, доставка можлива службами Нової пошти (щоденна відправка) чи Укрпошти (відправка у дні роботи відділення). Усі замовлення в нашому інтернет-магазині відправляються по передплаті 100 грн. на рахунок “Монобанк” (решта суми накладним платежем) або по повній оплаті. За потреби надамо додаткову інформацію про товар та більше фото. Після отримання заявки на замовлення та ваших даних до відправки, підтверджуємо наявність товару і надсилаємо на вашу електронну пошту реквізити до сплати. Просимо повідомити про оплату у відповідь на повідомлення з реквізитами.

Якщо виникають питання - звертайтеся, завжди раді!

+3 8 093 268 33 93
little.bottle.dress@gmail.com ​


БАЖАЄТЕ ЗРОБИТИ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ АБО БРЕНДУВАННЯ?

Завжди відкриті до ваших побажань і залюбки надамо детальну інформацію як можна так щоб догори-дригом, з корпоративним лого чи власним надписом 🙂

Зв’язатися з нами можна за вказаним номером в Телеграм, написавши на пошту чи в Інстаграм.